9. 3. 2024

Nový, pestrý a chuťově rozmanitý jídelní lístek

Rozšířený jídelní lístek pro Zadní vrátka jsme připravovali dlouho a pečlivě, nová jídla jsme ochutnávali jak my, tak i naši štamgasti. Recepty a vzhled jídel jsme ladili do nejmenších detailů, abychom konečně, zhruba po 5 měsících, mohli říci: „A je to!“  Teď už je na Vás, našich milých hostech, abyste nová jídla vyzkoušeli, ochutnali a podělili se s námi o Váš názor na ně. 

Jídla jsme se snažili vymýšlet s ohledem na ráz zahradního bistra. Tedy z kvalitních lokálních surovin, jako jsou brambory, zelí, cibule, česnek, kořenová zelenina, kvalitní chléb, vejce, maso, uzeniny, sýry apod. 

Kromě nových jídel najdete v jídelním lístku Zadních vrátek i osvědčené klasiky, jako jsou polévky od mistra polévkaře Standy, lívance, hospodské klasiky či delikatesy ze skleničky od naší kuchařky Jany.

Zastavte se u Vrátek vyzkoušet nové menu!

Autor příspěvku: Míša Martinová

Další články

Kapela P.R.D.I. u Vrátek

Kapela P.R.D.I. u Vrátek

V pátek 31.5. se můžete od 19 hodin těšit na osobitou kapelu P.R.D.I., která se skládá z vynikajících muzikantů, co jsou schopni zahrát snad úplně všechno

číst více
OLD VINYL SESSION – Satiwa / Mira / hosté

OLD VINYL SESSION – Satiwa / Mira / hosté

Každé úterý se u Vrátek můžete od 19 hodin těšit na OLD VINYL SESSION se selectorem Mirou2 a DJ Satiwa a jejich hosty. Hrát se budou desky od vrátek - Jazz, Blues, Soul, ale i Oldies Disco a další parády

číst více