9. 3. 2024

Nový, pestrý a chuťově rozmanitý jídelní lístek

Rozšířený jídelní lístek pro Zadní vrátka jsme připravovali dlouho a pečlivě, nová jídla jsme ochutnávali jak my, tak i naši štamgasti. Recepty a vzhled jídel jsme ladili do nejmenších detailů, abychom konečně, zhruba po 5 měsících, mohli říci: „A je to!“  Teď už je na Vás, našich milých hostech, abyste nová jídla vyzkoušeli, ochutnali a podělili se s námi o Váš názor na ně. 

Jídla jsme se snažili vymýšlet s ohledem na ráz zahradního bistra. Tedy z kvalitních lokálních surovin, jako jsou brambory, zelí, cibule, česnek, kořenová zelenina, kvalitní chléb, vejce, maso, uzeniny, sýry apod. 

Kromě nových jídel najdete v jídelním lístku Zadních vrátek i osvědčené klasiky, jako jsou polévky od mistra polévkaře Standy, lívance, hospodské klasiky či delikatesy ze skleničky od naší kuchařky Jany.

Zastavte se u Vrátek vyzkoušet nové menu!

Autor příspěvku: Míša Martinová

Další články

Velikonoce u Vrátek: Zelené pivo a spritz

Velikonoce u Vrátek: Zelené pivo a spritz

Velikonoce jsou časem radosti a veselí, a co by mohlo být lepšího než je oslavit s přáteli a skvělými nápoji? Pokud hledáte něco netradičního, zkuste zelené pivo a zelený spritz. U Vrátek se letos na rotující pípě setkáte s Velikonočním speciálem 13° z pivovaru...

číst více