Dj Satiwa
22. 8. 2023

Vždy ve středu Vám kromě workshopů a dalších aktivit zahraje u Vrátek i Djka Satiwa

Každou středu od 19-22 hodin Vám u Vrátek zahraje DJ Satiwa☺️

Míša Kuklová aka DJ Satiwa pochází z Tábora a její první Djské kroky vedly přes Táborský Sound Systemem Pentatonica, s kterým v roce 2007 začala se selekcí drum’n’bassu. Později se zaměřila na hudební styly Jump up a Raggajungle a pak svou vinylovou sbírku oživila i o Dubstep a Reggae. Zlom přišel v roce 2010, kdy se na festivalu Realbeat zamilovala do dubových vibrací a totálně jim podlehla. Rozšířila tedy svou selekci i o tento hudební žánr a pustila se do pořádání vlastních akcí pod názvem ENERGY OF DUB.

Tyto večery propojovala s aktivitami, jako jsou workshopy, bazary, přednášky či benefice a tak se postupně zrodil projekt se stejným názvem ENERGY of DUB a s hlavní myšlenkou: „PODPORUJEME MUZIKOU“.

Aktuálně působí hlavně v Praze a mimo Pentatonici je součástí i česko-francouzské partičky Prag:Matics CREW, kterou provází roots, ať se jedná o jakýkoliv hudební žánr. I když v jejím srdci tepe hlavně hutná basová linka skrze DuB music, moc ráda občas zahraje i DnB, Jungle nebo Dubstepové vinyly.

https://m.mixcloud.com/search/
https://www.facebook.com/DjSatiwa/
Autor příspěvku: zatka.martin@gmail.com

Další články

Kapela P.R.D.I. u Vrátek

Kapela P.R.D.I. u Vrátek

V pátek 31.5. se můžete od 19 hodin těšit na osobitou kapelu P.R.D.I., která se skládá z vynikajících muzikantů, co jsou schopni zahrát snad úplně všechno

číst více
Velikonoce u Vrátek: Zelené pivo a spritz

Velikonoce u Vrátek: Zelené pivo a spritz

Velikonoce jsou časem radosti a veselí, a co by mohlo být lepšího než je oslavit s přáteli a skvělými nápoji? Pokud hledáte něco netradičního, zkuste zelené pivo a zelený spritz. U Vrátek se letos na rotující pípě setkáte s Velikonočním speciálem 13° z pivovaru...

číst více